Prysznic kontra wanna z hydromasazem

Prysznic kontra wanna z hydromasazem

Jeśli tylko słyszał o magii tych ekologicznych wormeries i pomyślałem sobie: „Muszę mieć jedną z nich!” a potem „, ale nie jestem w stanie zapłacić za to, co będzie, jeśli coś pójdzie nie tak?”, to powinieneś wiedzieć, można również zbudować własny wormery w domu, przy minimum materiałów.

„W moich snach I zbudował własne imperium …” Linda Perry śpiewała, ale prawdopodobnie nie dla ciebie inspiracją do budowy własnego imperium robaczywe.płyty granitowe Jednak, aby wyciąć go krótko, oto lista tego, co trzeba mieć, aby zacząć korzystać z własnego wormery:

•Plastikowa lub pudełko szkła (twój wielki ol ‚zakurzone akwarium będzie działać idealnie!) Z pokrywką. Nie zapomnij o szczegółach pokrywy! Także, to zostało powiedziane, że wokół drewnianych skrzynek będzie działać też, ale jeśli jest to jedno z nich wykonane samodzielnie, to jest to chyba lepiej go nie używać, aby uniknąć dolna część coraz zagrożona przez mokrą treść swojej wormery. Najlepszym rozwiązaniem byłoby duże plastikowe pudełko, ponieważ łatwiej jest pracować i hej, jest lżejszy niż jeden kieliszek, więc łatwiej jest zmienić jego lokalizację, jeśli uzna, że ??nie wygląda tak dobrze w pobliżu telewizora plazmowego więcej.

•Gazety i szafa;

•Odpady organiczne (odpady żywnościowe);

•Ogród kielnia (opcjonalnie, jeśli nie chce się zbyt brudna);

•Mech;

•I oczywiście, robaki! Wiele robaków!

Po upewnić, każda pozycja na liście jest sprawdzana (mniej lub bardziej Kielnia), to co należy zrobić:

•Uczynisz twoje robaki wygodne łóżka! To zrobić poprzez rozdrabnianie przyzwoitą ilość gazet i układania go w dolnej części okna. Dodać niewielką ilość mchu i wymieszać ją z rozdartym papierze.

•Wiesz … jak łóżko wodne! Twoje robaki będą potrzebują wody do prowadzenia ich działalności Kopanina, więc upewnij się, aby pościel tyle mokre, ale zbyt mokre, nie chcesz utopić! To nie jest dobry początek dla stosunku pracy długoterminowej.

Wpis zawdzięczamy tworzenie logo