Konstrukcje szklane – nowoczesny styl mieszkania

Konstrukcje szklane - nowoczesny styl mieszkania

9 – pamięć Skrzynki Wyznacz pole pamięci dla każdego dziecka. Ich zaangażowanie w podejmowaniu decyzji, co chcą w pudełku. Raz w roku, lub gdy jest pełna, przejść przez niego i zachować swoje ulubione. Zapobiega to pole zbierającą się na polu pamięci, które mogą przejąć kontrolę nad przestrzenią. To może być http://www.djmike.com.pl/dj-na-impreze-firmowa-warszawa/ sposób, aby świętować swoje urodziny odbijając plecami roku i stworzenie przestrzeni dla nowych i ciekawych kreacji!http://motoperfekt.pl/kaski-motocyklowe-fox Można również mieć plik dla każdego dziecka i co miesiąc mieć je wyłowić ich ulubione na ich polu pamięci.

10 – snap shot in Time Zrób zdjęcie swojego dziecka z elementem sztuki i umieścić go w notatniku, skrzynki pamięci lub albumu online. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób, aby uchwycić wiek dziecka i ich dzieła? Propozycja ta działa szczególnie dobrze z większa niż projektów życiowych, które zajmują zbyt dużo miejsca lub wymagałyby szalone rozwiązania pamięci masowej.

11 – Wall Art Podobnie jak muzea, Ty też możesz mieć rotacyjną wystawę grafiki dziecka. Gdy zostanie wyświetlony nowy kawałek, stary jeden sprowadza. To może być tak proste, jak za pomocą liny z pinów ubrania! Upewnij się, że sztuka jest wyświetlany na tyle niska, aby Twoje dziecko również korzystają z nich.

12 – Szybkie i łatwe Pomysły

Włącz grafikę na miejsce mat lub przez laminowanie ich używania papieru kontaktowych.

Pokroić tagów prezent.

Użyj dużych dzieła sztuki lub taśmę kilka razem, aby wystarczyło papier pakowy.

Wyświetlanie grafiki pod szkłem na kawę lub obiad tabel.

Marlo Nikkila jest życie trenera, który pracuje z każdym, kto chce się zwolnić, głębiej łączyć z ich wewnętrznego i zewnętrznego świata i żyć proste i sensowne życie.

Wpis zawdzięczamy